fbpx

FOTOGRAFIA

PORTRETOWA

WROCŁAW

I OKOLICE

R

Sesje Portretowe

R

Sesje Modelingowe

R

Zdjęcia profilowe do Social Media

R

Fotografia Biznesowa

Sesje Portretowe Wrocław

Marzysz o profesjonalnych, wyretuszowanych i oryginalnych zdjęciach portretowych, które będzie można wykorzystać na Facebooku, Instagramie lub w innych Social Media?

Jeśli tak, to zapraszam do kontaktu. Oferuje profesjonalne sesje portretowe we Wrocławiu i okolicach. Sesja portretowa będzie dla Ciebie z pewnością ciekawym doświadczeniem. Miejsce jej wykonania zależy od Ciebie. Sesja zdjęciowa może odbyć się w przestrzeni miejskiej, czy też w Parku lub lesie. Jeżeli nie masz pomysłu na sesję – nie przejmuj się – pomogę Ci wybrać odpowiednie miejsce, tak, aby finalne zdjęcia spełniały Twoje oczekiwania.  Po sesji, dostaniesz ode mnie profesjonalne odbitki Twoich zdjęć, które będzie można włożyć w ramki lub podarować najbliższej osobie.

Portret kobiecy w parku Wrocław

Fotografia Biznesowa Wrocław

fotografia biznesowa CV linkedin Wrocław

Jesteś właścicielem firmy i chcesz wykonać profesjonalną sesję biznesową Twojego zespołu? A może szukasz fotografa, który wykona Ci zdjęcie na Linkedin czy do CV? Świetnie trafiłeś/aś!. Sesje biznesowe to doskonały sposób na zaprezentowanie siebie lub firmy. Profesjonalne zdjęcia biznesowe z pewnością przyczynią się do budowy profesjonalnego wizerunku Twojej firmy.

Co jest pierwszym elementem CV, na który zwracają uwagę rekruterzy? Dokładnie – zdjęcie. Dlatego tak Ważne jest, aby było ono profesjonalne i dobrej jakości. To między innymi na jego podstawie firmy decydują, które z aplikacji przejdą do kolejnych etapów. Nie zwlekaj i zarezerwuj termin na profesjonalną sesję portretową. Takie zdjęcie z powodzeniem możesz również wykorzystać na portalu Linkedin

Fotografia portretowa

Portfolio 

  • All