fbpx

FOTOGRAFIA

RODZINNA

WROCŁAW

I OKOLICE

R

Sesje ciążowe, brzuszkowe

R

Sesje rodzinne

R

Piękne wspomnienia na lata

R

Indywidualne podejście

Fotografia Ciążowa Wrocław

Spodziewacie się przyjścia na świat nowego członka rodziny i chcielibyście uchwycić ostatnie chwile przed jego przyjściem na świat? Zapraszam na sesje brzuszkowe / ciążowe w plenerze we Wrocławiu i okolicach: Oławie, Oleśnicy, Jelczu-Laskowicach, Trzebnicy, Brzegu, Sycowie. 

Jeżeli nie macie pomysłu gdzie wykonać sesję ciążową we Wrocławiu, to wspólnie ustalimy miejsce. Może to być park, las, okolice zamku, których we Wrocławiu i na dolnym śląsku jest całkiem sporo.  

Dla mnie najważniejsze, żebyście czuli się swobodnie i komfortowo. Fotografia „brzuszkowa” pozwala uchwycić piękne emocje oraz miłość pomiędzy przyszłymi rodzicami. Zdjęcia z takiej sesji będą doskonałym uzupełnieniem rodzinnych albumów fotograficznych.

Zdjęcia poddawane są procesowi profesjonalnej postprodukcji.  Z każdej sesji dostaniecie profesjonalne oraz trwałe odbitki. Istnieje również możliwość zamówienia dedykowanych albumów fotograficznych lub fotoksiążek.

Czarno białe zdjęcie brzucha ciężarnej kobiety, z rękoma mężczyzny ułożonymi w kształt serca

Fotografia Rodzinna Wrocław

Rodzinna sesja fotograficzna z dzieckiem Wrocław

Rodzinna sesja zdjęciowa to nie tylko dużo uśmiechu i zabawy. To także wspaniała okazja na zacieśnienie więzi rodzinnych oraz na uchwycenie niezapomnianych chwil i emocji.

Miejsce sesji rodzinnej zależy od Was – może być to park, las, plac zabaw lub jakiekolwiek inne miejsce. Jedno jest pewne – dużo śmiechu i fajna zabawa gwarantowana. 

Wybrane zdjęcia poddaję profesjonalnej postprodukcji. Dostaniecie odbitki na profesjonalnym papierze fotograficznym i lub profesjonalny album fotograficzny / fotoksiążkę!

Fotografia rodzinna

Portfolio 

  • All