fbpx

FOTOGRAFIA

ŚLUBNA

WROCŁAW

I OKOLICE

R

Profesjonalne reportaże ślubne

Przygotowania

Ceremonia

Wesele

R

Niezapomniane sesje plenerowe

W dniu ślubu i/lub w innym terminie

W dowolnym wybranym przez Was miejscu

R

Piękne wspomnienia na lata

Profesjonalne i trwałe odbitki

Tradycyjne albumy ślubne

Nowoczesne fotoksiążki

R

Indywidualne podejście

Możliwość rozłożenia zapłaty na raty

Indywidualny dobór pakietu

Po pierwsze: Przygotowania

Ślub to z pewnością jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdego człowieka. Moim zadaniem jest uczynić go jeszcze bardziej wyjątkowym i zatrzymać te niezapomniane chwile w kadrze.

W większości przypadków pierwszym elementem reportażu są przygotowania zarówno w domu Pana Młodego jak i w domu Panny Młodej. Mama, poprawiająca fryzurę Panny Młodej, tata, zakładający muchę Panu Młodemu, świadokowie pomagający się ubrać, czy też bardziej lub mniej pomocne rodzeństwo – to wszystko tworzy niesamowity, rodzinny i niejednokrotnie wzruszający klimat takich ujęć.

Ostatnim etapem przygotowań jest zazwyczaj błogosławieństwo Państwa Młodych przez rodziców. Jest to z pewnością najbardziej emocjonalna i wzruszająca chwile tej części reportażu ślubnego.

 

Matka poprawiająca włosy Panny Młodej

Po drugie: Ceremonia

Panna młoda nakłada obrączkę Panu Młodemu

Po przygotowaniach przychodzi czas na główny punkt całego dnia, czyli ceremonię w Kościele lub Urzędzie Stanu Cywilnego. Z pewnością jest to najważniejszy, najbardziej podniosły moment, w którym można zatrzymać w kadrze skrajne emocje: zarówno śmiech i radość jak i łzy wzruszenia. 

Kiedy Państwo Młodzi powiedzą sobie sakramentalne „tak”, czas na nałożenie obrączek, będących symbolem ich jedności. Potem jeszcze tylko chwila i czas na wyjście młodych małżonków z Kościoła, w towarzystwie braw zebranych przed wejściem gości oraz niejednokrotnie fruwającego w powietrzy konfetti lub ziarenek ryżu, które z również uchwycę dla Was na zdjęciu!

Po trzecie: Wesele

Czas na luźniejszą część dnia, czyli zabawę weselną. Przywitanie chlebem i solą, pierwszy taniec, wspólne krojenie torta, zabawy weselne czy oczepiny to tylko niektóre z głównych punktów, które uwiecznię dla Was na zdjęciach.

Zabawa weselna to świetny moment, na uwiecznienie rodzinnych i przyjacielskich więzi podczas wspólnej zabawy.  

Standardowo, wykonuję zdjęcia do oczepin włącznie, czyli mniej więcej do północy. Jednak na życzenie – mogę fotografowac aż do białego rana!

Państwo Młodzi oraz goście trzymający zimne ognie podczas wesela

Po czwarte: Sesja plenerowa

Para młoda pozująca do zdjęcia na tle zamku w Leśnicy

Ślubna sesja plenerowa to z pewnością najbardziej luźny i jeden z przyjemniejszych etapów pracy z nowożeńcami. Sesja plenerowa może odbyć się zarówno w dniu ślubu jak i w innym dogodnym terminie.

W jakim miejscu wykonać sesję ślubną? Jeżeli lubicie miejskie klimaty, doskonałym pomysłem będzie sesja ślubna we Wrocławiu:  w Parku Szczytnickim, na Ostrowie Tumskim lub na Starówce. We Wrocławiu jest wiele pięknych miejsc na sesję ślubną. Oczywiście możemy też zrobić plener w Oławie, Oleśnicy, Trzebnicy lub w innym mieście.

Wolicie zdjęcia na łonie natury? Świetnie! Co powiecie na plener ślubny w górach lub nad jeziorem? Dla mnie, jako że uwielbiam góry, to sama przyjemność. Jedno jest pewne – piękne widoki i zdjęcia gwarantowane, niezależnie od lokalizacji!

Fotografia ślubna

Portfolio

  • All