fbpx

GRAFIKA REKLAMOWA

R

Projekty Wizytówek

R

Projekty Ulotek

R

Projekty Katalogów Firmowych

R

Projekty Bannerów, Billboardów, Roll-upów

Projekt Wizytówki

Zastanawiasz się, czy w dobie internetu wizytówki firmowe są jeszcze w ogóle potrzebne? Odpowiedź na to pytanie jest prosta: oczywiście, że tak. Wizytówki nadal pozostają podstawowym i niedrogim materiałem reklamowym firmy, budującym jej  wizerunek na rynku.

 

Zapraszam do skorzystania z oferty projektu wizytówek firmowych wraz z im pełnym przygotowaniem do druku w dowolnej technice. Wszystkie szczegóły omawiam z Tobą przed rozpoczęciem prac, po to, aby spełnić wszystkie Twoje oczekiwania co do kolorystyki czy formy wizytówek.

Miętowa wizytówka marki odzieżolwej | Pic&Graph - Grafik Komputerowy Wrocław

Projekt Ulotki

Składana ulotka hotelu w odcieniach pomarańczu |Pic&Graph - Grafik Komputerowy Wrocław

Ulotki i broszury są jednymi z najbardziej popularnych materiałów reklamowych. Po pierwsze – dzięki relatywnie niewielkim kosztom ich zaprojektowania i druku. Po drugie – dzięki łatwości ich dystrybucji.  Ulotki i broszury pozwalają na pokazanie największych atutów i najważniejszych usług danej firmy w sposób atrakcyjny wizualnie i przykuwający wzrok. Dzięki temu, długofalowo, przyczyniają się do zwiększenia grona klientów. 

W mojej ofercie posiadam projekty ulotek i broszur w różnych rozmiarach, wraz z przygotowaniem finalnych plików do druku, zgodnie ze standardami DTP.

Projekt Katalogu Firmowego

Katalogi firmowe są materiałem marketingowym najczęściej wykorzystywanym przez średnie i duże firmy, mające w swojej ofercie szeroki wachlarz usług bądź produktów. Katalogi reklamowe są swego rodzaju przewodnikami po ofercie firmy. Pozwalają w efektywny i efektowny sposób zaprezentować produkty, pokazać ich główne zalety, przykłady ich użycia, czy też aranżacji. 

Zapraszam do skorzystania z oferty projektu katalogów firmowych, wraz z przygotowaniem finalnych plików do druku, zgodnie ze standardami DTP.

Nowoczesny Katalog Firmowy

Projekt Banneru, Billboardu, Roll-up`u

Podświetlona tablica reklamowa w mieście | Pic&Graph - Grafik Komputerowy Wrocław

Bannery, Billboardy i Roll-upy należą do wielkoformatowych materiałów reklamowych.

Billboardy i Bannery wpisały się już w krajobraz miast i miasteczek. Każdy z nas mija je na ulicy niemalże codziennie. To pokazuje, że liczba odbiorców i siła przebicia tego typu reklamy są o wiele większe, niż chociażby w przypadku ulotek. Nic dziwnego więc, że zazwyczaj z tego typu reklam korzystają głównie duże firmy i międzynarodowe korporacje. 

Roll-upy zaś, które są materiałem reklamowym głównie typu indoor, zyskały na popularności również wśród mniejszych firm. Dzięki sporej powierzchni reklamowej, oraz możliwości ich złożenia i łatwego transportu, są one nieodłączną częścią różnego rodzaju targów i konferencji. 

Oferuję profesjonalne projekty Bannerów, Billboardów, Roll-upów. Finalne pliki są przeze mnie przygotowane do druku, zgodnie z obowiązującymi zasadami DTP. 

Grafika Reklamowa

Portfolio 

  • Wszystkie
  • Wizytówki
  • Billboardy
  • Ulotki
  • Plakaty
  • Inne