fbpx

STRONY INTERNETOWE

R

Strony Internetowe

R

Sklepy Internetowe

Strony Internetowe, Landing Page 

Dziś, w dobie wszechobecnego internetu, posiadanie firmowej strony internetowej jest podstawą prowadzenia efektywnego biznesu. Jak wynika z badań, ponad 91 procent mieszkańców Polski ma dostęp do mobilnego internetu.  

Niezależnie więc od wielkości firmy – posiadanie firmowej strony internetowej, z pewnością przełoży się na wzrost zainteresowania, a to, na wzrost klientów i przychodów. 

Oferuję wykonanie profesjonalnych stron internetowych oraz Landing Page, opartych o platformę CMS wordpress. Każda strona jest tworzona od podstaw, ściśle w uzgodnieniu z Klientem. Pomagam również zakupić oraz skonfigurować hosting oraz domenę. 

Ponadto, strony, które wykonuję, są zoptymalizowane pod kątem SEO.

Nowoczesna, responsywna strona internetowa | Pic&Graph - Strony Internetowe Wrocław

Sklepy Internetowe

Dziś, coraz więcej osób rezygnuje z zakupów w sklepach stacjonarnych, na rzecz sklepów internetowych. Powodów ku temu jest kilka: Szeroki wybór produktów i usług, możliwość szybkiego porównania cen, oszczędność czasu i niejednokrotnie pieniędzy. Według badań, ponad połowa Polaków robi zakupy właśnie w internecie.

W mojej ofercie posiadam wykonanie sklepu internetowego w oparciu o platformę CMS WordPress i wtyczkę woocommerce. Pomagam w konfiguracji domeny, hostingu, ale też na przykład płatności, czy opcji wysyłki towaru. 

Dodatkowo, optymalizuję sklep internetowy pod kątem SEO.

Strony Internetowe

Portfolio 

  • All
  • Strony Internetowe