fbpx

ZDJĘCIA I FILMY

Z DRONA

WROCŁAW

I OKOLICE

Zdjęcia i filmy z drona podczas imprez i eventów.

Zdjęcia i filmy z drona świetnie sprawdzą się w przypadku różnego rodzaju imprez i eventów, w szczególności tych plenerowych. Mogą to być na przykład imprezy firmowe, spotkania rodzinne, imprezy sportowe, wesela, festyny, zloty, czy targi.  

Oferuję profesjonalne zdjęcia i filmy z drona imprez i eventów we Wrocławiu i na Dolnym Śląsku wraz z profesjonalną postprodukcją zdjęć i/lub montażem video. Ujęcia z lotu ptaka z pewnością będą o wiele ciekawsze aniżeli standardowe zdjęcia z poziomu gruntu, dzięki czemu Państwa event będzie mógł być zaprezentowany w zupełnie inny, ciekawszy sposób.

Zdjęcia i filmy z drona dla branży deweloperskiej.

Rynek nieruchomości nieustannie się rozwija. Inwestycje mieszkaniowe, czy też biurowe, szczególnie w większych miastach, niejednokrotnie są dość rozległe, co utrudnia ich fotografowanie z ziemi. Tutaj z pomocą przychodzi fotografia z powietrza. Oferuję profesjonalne zdjęcia i filmy z drona dla branży deweloperskiej. Działam nie tylko we Wrocławiu i na terenie Dolnego Śląska, ale w całej Polsce. Dzięki pięknym ujęciom z drona, Państwa inwestycja będzie mogła być w atrakcyjny sposób zaprezentowana w materiałach reklamowych, takich jak katalogi firmowe, broszury, ulotki, czy też strona internetowa. 

Zapraszam do zapoznania się z ofertą Grafiki Reklamowej

Do każdego zlecenia podchodzę i wyceniam je indywidualnie. Każde zdjęcie jest poddawane procesowi profesjonalnej postprodukcji. 

Zdjęcia i Filmy z Drona dla Branży Deweloperskiej Wrocław. Zdjęcia Osiedli Mieszkaniowych oraz Biur z Drona.

Zdjęcia i filmy z drona dla branży logistyczno-magazynowej

Centra logistyczne i magazynowe to bardzo ważny element całego łańcucha dostaw, z którego każdy z nas na co dzień korzysta robiąc zakupy w sklepach stacjonarnych oraz internetowych. 

Oferuję profesjonalne zdjęcia oraz filmy z drona hal magazynowych, produkcyjnych oraz centrów logistycznych. Tego typu ujęcia sprawdzą się w Państwa materiałach marketingowychZapraszam do zapoznania się z ofertą Grafiki Reklamowej.

Ponadto, oferuję również zdjęcia z drona wyposażenia magazynów oraz hal, takiego jak regały magazynowe, podesty techniczne oraz instalacje. W tego typu zleceniach najlepiej sprawdzają się zarówno zdjęcia z drona jak i z wykorzystaniem tradycyjnej lustrzanki – zobacz ofertę fotografii przemysłowej.

Zdjęcia i filmy z drona dla branży budowlanej.

Zdjęcia z drona pokazujące postępy prac budowlanych to dziś nieodłączny element procesu inwestycyjnego. Dzięki nim można zaprezentować progres nie tylko Inwestorowi, ale również opinii publicznej. 

Oferuję profesjonalne zdjęcia oraz filmy z drona inwestycji budowlanych. Tego typu ujęcia mogą również służyć inspekcji wykonanych prac, w szczególności w obiektach liniowych, takich jak drogi, mosty czy linie kolejowe, oraz wielkokubaturowych. 

Fotografia Z Drona

Portfolio 

  • All