fbpx

FOTOGRAFIA

OKOLICZNOŚCIOWA

WROCŁAW

I OKOLICE

R

Fotografia chrzcielna

R

Fotografia komunijna

R

Zdjęcia z okazji bieżmowania

R

Sesje urodzinowe

Fotografia chrzcielna Wrocław

Chrzest to pierwszy sakrament święty, jaki przyjmujemy. Między innymi dlatego jest on tak ważny. Profesjonalne zdjęcia z chrztu pomogą zatrzymać związane z nim wspomnienia. 

Oferuję zarówno indywidualne jak i grupowe reportaże chrzcielne we Wrocławiu i okolicach: Oławie, Oleśnicy, Trzebnicy, Sycowie. Począwszy od zdjęć w Kościele, aż po zdjęcia rodzinnych spotkań w restauracji lub innym lokalu.

Wybrane zdjęcia z chrztu zostaną dostarczone w postaci profesjonalnych i trwałych odbitek. Możliwe jest również zamówienie albumu fotograficznego lub fotoksiążki.

Ksiądz polewający główkę dziecka w Kościele podczas chrztu świętego

Fotografia komunijna Wrocław

Mama wiąże dziewczynce kokardę na sukience przed pierwszą komunią świętą

Pierwsza komunia święta to kolejny ważny sakrament, podczas którego wierni przyjmują Eucharystię po raz pierwszy. Z pewnością jest to podniosły czas zarówno dla dzieci, jak i dla ich rodziców. Czas, któremu towarzyszą piękne emocje, które warto uwiecznić na zdjęciach.

Oferuję zarówno indywidualne jak i grupowe sesje pierwszokomunijne we Wrocławiu, Oławie, Oleśnicy, Trzebnicy, Sycowie i okolicach.

Wybrane zdjęcia poddawane są procesowi profesjonalnej postprodukcji i dostarczane na trwałych odbitkach, profesjonalnych albumach fotograficznych lub fotoksiążkach.

Sesje urodzinowe, osiemnastkowe.

Planujesz zorganizować swojej pociesze przyjęcie urodzinowe? To świetny pomysł i z pewnością wielka frajda dla wszystkich dzieciaków. Uśmiechy na buzi, radość, zabawa – te chwile zdecydowanie warto zatrzymać w kadrze!

A może Ty lub Twój nastolatek/nastolatka wkracza niedługo w dorosłość? Osiemnastka to przełomowy moment, który również warto uwiecznić na zdjęciach.

Oferuję urodzinowe sesje zdjęciowe we Wrocławiu, Oławie, Oleśnicy, Trzebnicy, Sycowie i okolicach. W domu, w restauracji, a nawet na mieście 🙂

Dziewczynka w różowej masce podczas dziecięcej sesji urodzinowej w Oławie

Fotografia okolicznościowa

Portfolio

  • All